Malatya oto kurtarıcı

Malatya oto kurtarıcı

0537 329 19 97

Malatya Oto Kurtarma, Oto çekici, malatya oto kurtarıcı, malatya yol yardım

Doğu ve Güney Doğu Anadolu Olmak Üzere Türkiye’nin  her yerine, tam donanımlı yardım ekibimiz ve eğitimli kadromuz ile %80′ in üzerinde olay yerinde onarım  yapan ve trafiğin en yoğun olduğu yerlerde bile en kısa sürede olay yerine ulaşmaktayız.malatya Oto Kurtarma Garanti kapsamı dışındaki araçlara da aynı hizmetleri ücretli olarak sunarak yılda 365 gün 24 saat yanınızdayız.

OTO KURTARICI 7/24

Malatya Oto Kurtarma, Malatyada oto çekici firması, malatya’da oto kurtarıcı ve malatyada yol yardım firması

Firmamızın araçları ile, her ne hava koşullarında olursa olsun arabanızın arıza yapması ile bir yetkili servise yada en yakın tamirciye ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Bu sayede mahsur kaldığınız yerde yada aracınızın mahsur kaldığı durumlarda servislerde tamir edilerek eski çalışır hallerine getirilmektedir. Sizde kaldığınız yerden yolunuza devam edebileceksiniz.

LASTİK DEĞİŞTİRME

Malatya Oto Kurtarma, malatya çekici, malatyada çekici, malatya kurtarıcı ve malatya oto yol yardım firması ve firmaları

İle Lastikleriniz, eğitimli bir lastik uzmanı tarafından tamir edilmelidir. Düzgün bir tamir işlemi için lastiğinizin hasarlara karşı kapsamlı bir muayeneden geçmesi gerekmektedir. Jantın sökülüp tamir edilebilecek tüm delinmeler için yama ve tampon kullanılmalıdır. Yola çıkmadan önce lastiklerinizi kontrol edip trafikte tehlike oluşturacak tüm durumlardan korunduktan sonra trafiğe çıkmalısınız.

Lastik hava basıncının fabrika üretimin değerlerinin altında olmaması gerekmektedir. Yük ve yolcu sayısına göre lastik havasının artırılması, yakıt sarfiyatının azaltılması ile hızı açısından performasınızı son derece etkileyecektir. Hava basıncı düşük lastik tabana yayılarak daha iyi tutunur. Doğru olmayan lastik havası otomobilin yol tutuşunu da aynı şekilde bozuyor.

Yazar hakkında

yavuz administrator

Bir cevap yazın